Сергій Сажко: Нехай єднає всіх нас світла віра у щасливе майбутнє України під Покровом Пресвятої Богородиці

14.10.2018 Новости

Дорогі співвітчизники!

Шановні військовослужбовці, ветерани!

Цими днями ми відзначаємо три свята — День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці урочисті дати тісно пов’язані між собою: ще за часів Запорізької Січі козаки особливо вшановували Пресвяту Діву Марію, яка надавала нашим воїнам сил та наснаги. Козацький дух нескореності, прагнення до свободи наші пращури передали своїм нащадкам.

Цей день символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України, які не шкодуючи життя боронили рідну землю від нападників за часів козаччини, в період нацистської навали, і тих, хто зараз стоїть на захисті нашої країни та її громадян.

День захисника України – це ще одна нагода згадати подвиги наших дідів та прадідів, ветеранів, які своїми ратними звершеннями здобули та відстояли нашу свободу і незалежність. На жаль, дуже дорогою ціною доводиться платити за мир та спокій, і наш святий обов’язок навічно зберегти світлу пам’ять про загиблих героїв. Саме восени 1943 року Донеччину було звільнено від нацистських загарбників, тисячі солдат та офіцерів пожертвували життям, відвойовуючи свободу країни. Тож сьогодні ми вшановуємо і всіх тих, хто загинув, звільняючи наш край від нацистів. Їхній подвиг – це велична правда історії, маніпулювати якою не має права ніхто!

У День захисника України ми висловлюємо щиру вдячність нашим військовослужбовцям, які боронили і продовжують оберігати наш спокій, надійно захищаючи рубежі країни.

Шановні захисники! Спасибі вам за самовідданість і вірність обв’язку, за справжній бойовий дух, який ви демонструєте щодня – на передовій чи у повсякденній праці – забезпечуючи цілісність нашої держави.

Тож міцного здоров’я, мужності, незламної сили духу вам! І нехай єднає всіх нас світла віра у щасливе мирне майбутнє України під Покровом Пресвятої Богородиці!

 

Сергій САЖКО

народний депутат України

Яндекс.Метрика