Звернення народного депутата Сергія Сажка до Дня людей похилого віку та Дня ветерана

01.10.2018 Новости

Шановні земляки!

Сьогодні ми відзначаємо теплі й сердечні свята – День людей похилого віку і День ветерана. Це ще одна можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини нашого суспільства.

Мудрість, справжня людська зрілість, душевне багатство – якості, якими наділені люди, що пройшли через горнило війни та повоєнні труднощі. На фронтових рубежах, біля заводських верстатів і на колгоспних полях вони відбудовували країну. Їхніми руками творився літопис нашої держави – з усіма її сумними й радісними сторінками. Подвиг старшого покоління ми повинні зберегти в пам'яті українського народу, всупереч всім намаганням переписати історію.

Дорогі наші батьки, бабусі та дідусі, шановні ветерани, спасибі вам за щиру любов до рідної землі! Ви – наша жива історія, приклад віри в свої сили, терпіння та оптимізму. Прийміть від нас, ваших дітей і онуків, низький уклін за тепло рідного дому, за важливі напутні слова, за надійний тил і міцні родинні корені. Дякуємо за те, що ви завжди поруч, допомагаєте теплим словом і порадою в скрутну хвилину.

Щиро бажаю вам душевного спокою, тепла, міцного здоров’я і миру. І нехай дбайливе ставлення до літніх людей буде для держави справою не одного урочистого дня, а її повсякденним обов’язком.

 

З повагою

Сергій Сажко

народний депутат України

Яндекс.Метрика