Учениця Великоновоселківської гімназії стала фіналісткою всеукраїнського конкурсу творів

07.06.2017 Новости

Винагородою для Юлії Власової стала зустріч з керівниками підприємств, організацій та державних органів влади «Майбутнє України: моя кар’єра та внесок», яка відбулася у Києві. Допомогу в організації поїздки надав народний депутат України Сергій Сажко.

Конкурс «Моя майбутня професія: планування і розвиток» проводився центром «Розвиток КСВ» за підтримки провідних українських банків. На розгляд журі надійшло майже 400 літературних нарисів від десятикласників зі всієї України, в яких вони розповіли про омріяне перше робоче місце, про те, як їхня майбутня робота допоможе змінити країну, розкрили плани та очікування щодо обраної професії.

Найкращі автори, серед яких була й великоновосілківська школярка, отримали можливість поспілкуватися з людьми, які вже мають непересічний успіх у своїй професії, і почути від них поради щодо планування майбутньої кар’єри.

Педагогічний колектив Великоновосілківської гімназії щиро дякує народному депутату Сергію Сажко за допомогу в організації поїздки Юлії Власової до Києва: «Діти — наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість та опора. Розвивати, підтримувати та заохочувати їх — святий обов’язок сім’ї, влади й громадськості. Тільки тоді в нас буде гідна зміна — сильна й красива. Тільки тоді вони будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у завтрашньому дні, зроблять свій внесок у в майбутнє України. Це добре розуміє Сергій Сажко, народний депутат України. Його підтримка — свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти в районі й розуміння непересічної важливості шкільного виховання…

Висловлюємо щиру вдячність Сергію Миколайовичу за активне сприяння в організації поїздки Юлії Власовій, і сподіваємося на подальшу співпрацю у справі виховання молодого покоління».

Яндекс.Метрика