У День довкілля народний депутат допоміг озеленити Мар’їнський район

22.04.2018 Работа на округе

За підтримки народного депутата України Сергія Сажка у Мар’їнському районі відбулася низка заходів до Дня довкілля, який щорічно відзначається в Україні у третю суботу квітня.

Так, у селі Ганнівка працівники громадських приймалень народного депутата, представники місцевої влади та громадські активісти висадили саджанці берези та бордюрні кущі біля пам’ятника загиблим воїнам Другої світової війни. У Кураховому, на території дитячого садочка «Фіалка» завдяки учасникам екологічної акції тепер будуть рости молоді ялівці, а у центрі села Костянтинівка — берези.

Питаннями навколишнього середовища Сергій Миколайович опікується не тільки як член Комітету з екології Верховної Ради, але насамперед — як людина, яка дуже любить свій край.

«Це наша земля, наш рідний дім, і саме ми в змозі зробити його найкрасивішим та найохайнішим», — вважає він.

Такі ж акції з благоустрою та озеленіння пройшли в інших населених пунктах округу, зокрема, у Новогродівці, Селидовому, Вугледарі. Всього для проведення заходів до Дня довкілля Сергій Сажко придбав та передав місцевим громадам більше 500 саджанців берези, ялівця, дубу, калини, горобини, черемхи та клену.

Яндекс.Метрика