Талановиту молодь з Донеччини чекають у Верховній Раді

21.05.2018 Новости

Рік тому напередодні 9 Травня народний депутат України Сергій Сажко ініціював проведення в окрузі учнівського конкурсу на кращий твір до Дня Перемоги, котрий не тільки посприяв більш глибокому вивченню молодими людьми історії рідного краю, але й спонукав їх до усвідомлення та збереження історії власного роду, своєї сім’ї.

Переможців конкурсу парламентарій нагородив тоді поїздкою до Києва, під час якої діти мали можливість відвідати кращі культурні об’єкти столиці, серед них – Андріївський узвіз, Михайлівський Золотоверхий собор, Софійську площу. Але головним сюрпризом для юних талантів стала екскурсія Верховною Радою, яку організував для них народний депутат. Сергій Сажко особисто зустрів хлопців та дівчат і навіть показав їм кабінет, у якому працює.

Народний депутат Сергій Сажко з переможцями минулорічного конкурсу в Верховній Раді. Травень 2017 року

Цього року вирішили знову перегорнути разом сторінки історії – старшокласникам всіх загальноосвітніх шкіл округу запропонували поділитися спогадами рідних їм ветеранів, бабусь і дідусів, – героїв, які, пройшовши фронтовими дорогами, віддали все, аби наблизити світлий день Перемоги.

Численна кількість заявлених на конкурс творів, великий відбірковий тур... І, зрештою, визначилися 19 найсильніших і найяскравіших переможців – з Мар’їнського та Великоновосілківського районів, міст Новогродівка, Селидове і Вугледар. До числа фіналістів потрапили також четверо учнів з прифронтових Мар’їнки та Красногорівки – депутат вирішив заохотити дітей за те, що вони проявили неабиякий хист і здібності в інших навчальних дисциплінах.

Всіх їх – талановитих і обдарованих – народний депутат Сергій Сажко зустріне згодом у Києві. В якості подарунка за успіх, якого досягли в творчому завданні, депутат запросив переможців конкурсу та дорослих, які їх супроводжуватимуть, до столиці України.

– Спасибі всім, хто прищеплює дітям любов до рідної землі, хто морально й духовно розвиває їх і допомогає на повну силу розкрити таланти – батькам, вчителям, наставникам, – каже Сергій Миколайович. – Як представник округу, у свою чергу, завжди підтримуватиму обдаровану молодь, адже ці діти збагачують і прославляють Донеччину.

На фіналістів конкурсу чекає насичена культурна програма, що триватиме впродовж двох днів, – з відвідуванням Верховної Ради, архітектурних та історичних пам’яток Києва.

Поїздка відбудеться 8-9 червня.

Список переможців конкурсу на кращий твір до Дня Перемоги:

Бузина Поліна Володимирівна – Курахівська гімназія «Престиж»

Власов Давид Володимирович – Пречистівська ЗОШ І-ІІ ст.

Дзюбан Дар’я  Дмитрівна – Вугледарський Навчально-виховний комплекс «Мрія»

Дзюбан Марія Дмитрівна – Вугледарський Навчально-виховний комплекс «Мрія»

Збіцька Катерина Олександрівна – Мар’їнська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Ільягуєва Лія Андріївна – Українська ЗОШ №13

Клименко Михайло Сергійович – Селидівська ЗОШ №1

Кулаков Євген Романович – Курахівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Ломака Діана Романівна – Шевченківська ЗОШ

Магілатова Єлизавета Романівна – Острівська ЗОШ

Могіліна Дарина Олексіївна – Роздольненська ЗОШ

Нестеренко Дар’я Ігорівна – Новомихайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Паска Ярослав Олегович – Керменчицька ЗОШ

Торохтіло Катерина Сергіївна – Розливенська ЗОШ

Філатова Марія Олександрівна – Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Чмиркова  Дар'я Олександрівна – Новогродівська ЗОШ №10

Шевела Ілля Юрійович – Піддубненська ЗОШ

Шостак Владислава Олександрівна – Селидівська ЗОШ №6

Яригіна Юлія Олександрівна – Дачненська ЗОШ І-ІІІ ст.

Ямашкіна Анна Володимирівна – Новогродівська ЗЗСО 1-П ступенів №9

Яндекс.Метрика