Сильні та вільні: курахівчане відзначили День незалежності України та День міста

25.08.2017 Новости

24 серпня в Кураховому став подвійним святом: тут відзначили день народження міста та разом з усією країною — День незалежності нашої держави.

У святковому концерті, присвяченому цим важливим датам, взяли участь народний депутат України Сергій Сажко та Курахівський міський голова Роман Падун.

Вони щиро привітали мешканців і гостей міста зі святами та побажали всім наснаги у втіленні задумів, впевненості в завтрашньому дні, здоров’я, добробуту та миру.

«Це не просто головне свято нашої країни — це день народження держави, день сподівань на краще майбутнє кожного з нас та всієї нашої Батьківщини, — звернувся до присутніх Сергій Сажко. — Але треба завжди пам’ятати, що Україна — це ми, і те, чи відбудуться у державі зміни на краще, залежить саме від нас, від нашої порядності та сумлінної праці».

Окремо Сергій Миколайович привітав курахівчан з днем міста.

«Я дуже люблю моє рідне Курахове, поважаю своїх земляків, які вміють сумлінно працювати, не бояться брати на себе відповідальність за подальшу долю своєї малої батьківщини, — сказав він. — Мої найщиріші вітання вам! Впевнений, що разом ми, попри всі негаразди, зможемо зробити наше місто ще затишнішим і гарнішим».

Під час урочистого заходу найкращі працівники міста в різних номінаціях отримали відзнаки за служіння Україні – подяки Курахівської міської ради та подарунки.

Музичні виступи до свят підготували творчі колективи міста та гості з Хмельниччини ГО «Творча сотня «Рух до перемоги» - волонтерське об’єднання  співаків, музикантів та поетів, яке очолює Оксана Радушинска.

У цей же день народний депутат Сергій Сажко побував у с. Дачне Мар’їнського району, де привітав місцевих жителів із Днем незалежності та Днем села, якому виповнилося 85 років.

Подарунком від народного депутата до Дня села став дитячий майданчик, який незабаром буде встановлений на території місцевої школи.

Яндекс.Метрика