Сергій Сажко зустрівся з активістками Національної платформи «Жінки за мир»

15.03.2018 Новости

Два роки поспіль Національна платформа «Жінки за мир» згуртовує навколо себе небайдужих та активних людей задля головної мети – повернути мир та спокій Україні.

Жінки об’єднують зусилля заради припинення війни на Донбасі, збереження єдності у країні, розробляють гуманітарні заходи та мирні ініціативи. Про організацію чергової з них – збір допомоги для людей, які проживають у «сірій зоні» – вони повідомили у четвер, під час всеукраїнського благодійного прийому в Києві.

Діяльність жінок високо оцінив народний депутат України Сергій Сажко, який взяв участь у заході.

– Як представник прифронтової території добре розумію важливість таких ініціатив, – пояснив Сергій Сажко. – Гуманітарна підтримка дуже потрібна людям, які мешкають у Мар’їнці, Красногорівці, інших містах та селах округу. Я вдячний всім, хто не залишився осторонь і відгукнувся на заклик допомогти.

Депутат не вперше зустрічається з активістами під час збору та передачі гуманітарної допомоги постраждалим від конфлікту на Донбасі.

– Мир – це не лише припинення військових дій, це також соціальне та гуманітарне благополуччя, – вважає парламентарій. – Жінки можуть і мають повне право виступати миротворцями у конфліктній ситуації, що склалася в Україні. Адже своїми вчинками вони демонструють, що доброта та щирість, відкритість і чесність здатні зробити для суспільства набагато більше, аніж пропаганда ворожнечі. І я активно підтримую цю життєву позицію. Україні, всім нам потрібен мир! Об’єднавши зусилля, ми скоріше досягнемо омріяної мети.

Яндекс.Метрика