Сергій Сажко: «Асоціація міст України — організація, що реально об’єднує нашу державу»

30.06.2017 Новости

Асоціації міст України (АМУ) 30 червня виповнилося 25 років. Заснована у 1992-му, за досить невеликий проміжок часу вона зуміла об’єднати для співпраці українські міста та села. І якщо чверть століття тому назад організація налічувала всього 35 населених пунктів, то зараз вже 557. А це — понад 80% населення нашої держави.

Ювілей асоціації відсвяткували в Києві урочистими зборами, в яких взяли участь близько 800 представників територіальних громад — членів АМУ, а також почесні гості: урядовці та парламентарії.

За особистим запрошенням організаторів на урочистостях побував народний депутат України Сергій Сажко, якому діяльність АМУ добре знайома. Кілька років він, тоді мер Курахового Донецької області, обіймав посаду заступника керівника Донецького відділення асоціації міст України по малим містам.

«Діяльність асоціації — яскравий приклад того, як можна спільними зусиллями, відкинувши політичні розбіжності, йти до спільної мети — розвитку України та підвищення добробуту наших територіальних громад, — впевнений народний депутат. — Саме такі організації є важливим фактором, що об’єднує державу. На сході чи на заході, неважливо, проблеми міст, містечок та сіл майже однакові, а разом вирішувати їх набагато легше, ніж поодинці».

                                            

Сергій Сажко привітав членів АМУ з ювілеєм і побажав наснаги, впевненості  та успіху у всіх майбутніх починаннях.

Для довідки.

АМУ заснована в червні 1992 року на міжрегіональній нараді керівників міських рад у Дніпропетровську. Основна мета діяльності — підтримка курсу ринкових перетворень, укріплення економічних зв'язків між містами, захист прав та інтересів членів Асоціації в органах влади та управління, взаємодія з владними структурами і громадськими об'єднаннями.

Організація бере активну участь у формуванні законодавчої бази місцевого самоврядування, реформуванні бюджетної політики та міжбюджетних відносин, представляє інтереси громад в центральних та регіональних органах державної влади, планомірно поглиблює стосунки між українськими та європейськими містами.

Потужна мережа регіональних відділень АМУ діє у всіх регіонах України.

Яндекс.Метрика