Привітання з Днем Конституції України

28.06.2017 Новости

Дорогі земляки! Шановні співвітчизники!

28 червня ми відзначаємо важливе державне свято — День Конституції України. Прийняття у 1996 році Основного документу, без якого не може існувати жодна демократична країна, стало важливим кроком на шляху становлення нашої державності, законодавчо закріпивши суверенітет і незалежність України, гарантуючи права та свободи її громадян.

Але держава починається з кожного з нас, і це не прості слова. Саме нам під силу збудувати суспільство, де панує гуманізм, демократія, право, закон і порядок — все те, що декларує Основний Закон країни.

Для того, щоб Україна була щасливою та заможною, у нас є все: гори та море, ліси, поля, родючі землі й найголовніше — небайдужі та працьовиті люди.

Саме наша спільна діяльність визначає шлях України в майбутнє — до прогресу, до безумовного впровадження у наше життя найважливіших цінностей людства, таких як верховенство права, створення рівних можливостей для всебічного розвитку кожної людини.

Тож зі святами вас, дорогі мої земляки! Щастя, здоров’я, добробуту, миру та злагоди в кожну українську родину, і нехай ніколи не згасне в наших душах віра в щасливе майбутнє нашої країни.

 

Сергій Сажко

народний депутат України

Яндекс.Метрика