Привітання з Днем Конституції 2019

28.06.2019 Новости

Шановні співвітчизники! Дорогі земляки!

28 червня – визначне свято в історії нашого народу. В цей день була прийнята Конституція України, яка законодавчо закріпила її суверенітет і незалежність, гарантувала права і свободи всіх громадян.

Політична, економічна та ідеологічна багатоманітність, верховенство права — фундаментальні засади Основного закону. Саме на них має ґрунтуватися сьогодення і будуватися майбутнє України.

Процес становлення нашої держави відбувається непросто, проте ми всі розуміємо – успіх в справах буде тоді, коли кожен громадянин не тільки користуватиметься своїми правами, а й сумлінно виконуватиме обов’язки перед суспільством.

Тож давайте разом формувати вільну і справедливу Україну, де кожна людина матиме рівні можливості для всебічного розвитку, буде відчувати себе захищеною і впевненою у завтрашньому дні.

Великі надії на щасливе майбутнє ми покладаємо на нашу молодь, бо саме від неї багато в чому залежить, якою буде наша країна завтра.

Щиро вітаючи з Днем молоді, хочу побажати вам, дорогі юнаки та дівчата: будьте активними, небайдужими, здобувайте знання, будуйте великі плани. І тоді здійсняться ваші найсміливіші мрії!

Зі святами вас, дорогі земляки! Успіхів, добра, щастя кожній родині, злагоди і миру всій нашій Україні!

Народний депутат України

Сергій САЖКО

Яндекс.Метрика