Привітання з Днем енергетика!

22.12.2017 Новости

Шановні працівники енергетичного комплексу! Дорогі колеги!

Від усього серця вітаю вас із професійним святом — Днем енергетика!

Від надійної роботи енергетичного сектора залежить дуже багато: від світла й тепла в наших оселях до стабільного функціонування всіх галузей економіки України. Саме це робить вашу професію однією з найнеобхідніших та найбільш шанованих у суспільстві.

Пишаюся тим, що в енергетиці Донеччини працюють професіонали високого рівня, сильні, відповідальні люди, всією душею віддані обраній справі.

Найщиріші вітання колективу Курахівської ТЕС, моїм колегам, з якими ми багато років працювали пліч-о-пліч. Довгих років підприємству, яке є гарантом стабільності та добробуту нашої громади, нових трудових досягнень, злагоди та благополуччя вам, дорогі енергетики, вашим рідним та близьким!

Особливі слова подяки — ветеранам галузі, чиєю сумлінною працею закладалися основи енергетичного комплексу нашого регіону й країни в цілому. Ваше самовіддане служіння професії, небайдужість, бажання зберегти та примножити найкращі традиції енергетиків є взірцем для молодих фахівців галузі.

Бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, невичерпної енергії, безаварійної роботи, успіхів у нелегкій, але такій необхідній нам праці!

З повагою

Народний депутат

Сергій Сажко

Яндекс.Метрика