Привітання з 85-ю річницею Донецької області

02.07.2017 Новости

Дорогі земляки!

Від щирого серця вітаю вас із ювілейною 85-ю річницею нашої рідної Донецької області!

Багаторічна історія нашого краю об'єднала долі тих, чиєю працею він створювався, і тих, кому тільки належить перейняти естафету відповідальності за свою малу Батьківщину.

Ми по праву пишаємося славними шахтарськими традиціями регіону, його визначними трудовими досягненнями. Низький уклін нашим ветеранам, які стояли біля витоків утворення області, працювали на підприємствах, дбали про розвиток і добробут регіону!

Особлива пошана нашим трудівникам, професіоналам всіх галузей, успішна діяльність яких сьогодні формує благополуччя рідного краю.

У Донеччини є всі підстави для подальшого динамічного розвитку, тому що тут живуть прекрасні люди, які своєю щоденною, самовідданою працею зміцнюють славу і авторитет області.

Упевнений, попереду нас чекають нові перемоги і звершення на благо процвітання нашого спільного дому. Головне, щоб на рідну землю швидше прийшли довгоочікуваний мир і спокій.

Щиро бажаю вам, дорогі земляки, міцного здоров'я, сімейного благополуччя, достатку, процвітання і віри в світле майбутнє Донецької області та всієї України.

 

Сергій Сажко

народний депутат України

Яндекс.Метрика