Привітання з 29-ю річницею виведення радянських військ з Афганістану

15.02.2018 Новости

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

15 лютого ми відзначаємо пам’ятну для всіх нас дату — День виведення радянських військ з Афганістану. 29 років тому, у далекому 1989-му, остання колона військових перетнула кордон двох держав — у десятирічній війні було поставлено крапку.

Це свято для тих, кому Афган став не тільки полем битви, а й школою мужності, початком військового братства, а ще — день пам’яті бойових побратимів, які не повернулися з бойових завдань. Майже три десятиліття відділяють нас від трагічних подій афганської війни, але ми пам’ятаємо кожен день на чужій землі. Кожен бій і кожна втрата залишаться у наших серцях назавжди.

У цей же день ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав. Крізь горнило локальних конфліктів пройшли тисячі українців, з честю виконавши завдання, які ставила перед ними Батьківщина, показавши приклад мужності, героїзму, доблесті та вірності військовій присязі.

Земний уклін вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, солдати та офіцери, за те, що дбайливо зберігаєте бойове братство, за постійну готовність прийти на допомогу побратимам у будь-яких ситуаціях.

Щиро бажаю всім міцного здоров’я, віри у себе, душевного спокою, родинного затишку, добра та довгоочікуваного миру на нашій землі!

З повагою

Сергій Сажко

Народний депутат України

Яндекс.Метрика