Народний депутат виконав мрію багатодітної сім’ї з Курахового

01.06.2018 Работа на округе

У сім’ї курахівчанки Олени Щеколкіної – семеро дітей.

– Ба, навіть вісім, – сміється вона. – Маленький онучок Єгорка – мені як син.

А колись Олена навіть не мріяла, що у неї буде така велика багатодітна родина.

– У молодості я пережила страшну трагедію – втратила дитину, хлопчика, – ділиться вона сумними спогадами. – Лікарі ледь привели мене до тями: і фізично, і психологічно. Жити не хотілося, не те що про майбутнє думати.

Проте тепер діти – Олександр, Валерія, Альона, Тимур, Лаврентій, Софія та Аміна – то найвища мамина розрада, гордість та радість.

– Дуже допомагають мені, підтримують одне одного, – розповідає жінка. – Такого, як «жіноча» або «чоловіча» робота, у нас немає – справляємося всі разом. Хоча хлопці, там де важко, й самі не дозволяють дівчатам працювати, перші стають до роботи.

Без сумніву, Міжнародний день захисту дітей – чи не найголовніше свято родини Щеколкіних. А цьогорічне 1 червня дітям точно запам’ятається надовго, бо саме ця дата принесла чудовий сюрприз – народний депутат України Сергій Сажко подарував їм ноутбук, про який вони вже давно мріяли.

– На жаль, купити самі ми його не могли, то дуже дорого, – каже Олена. – А без нього моїм школярам важко. Ви ж знаєте, зараз, щоб встигнути за шкільною програмою, необхідні і ноутбук, і Інтернет.

Саме тому Олена Щеколкіна і звернулася по допомогу до Сергія Сажка. І той не відмовив – виконав прохання багатодітної родини.

– Знаєте, а малі до кінця не вірили, що ноутбук у них таки буде, – посміхається Олена. – Аж поки не побачили подарунок на власні очі. Я дуже вдячна нашому народному депутату за те, що серйозно поставився до дитячої мрії.

Цього ж дня Сергій Сажко побував у Вугледарі – на відкритті першого в місті дитячого будинку сімейного типу. Велика родина Ольги та Дениса Лопаткіних, у якій зростають 9 дітей (семеро з них взято на виховання) справляла новосілля. Вони переїхали у новий будинок, придбаний у комунальну власність Вугледарською міською радою за рахунок субвенції від держави. Облаштувати його допомогли коштом місцевих бюджетів – міського та обласного. Від народного депутата Лопаткіни отримали у подарунок 55-дюймовий LED-телевізор. У відповідь вдячна дітвора запросила його будь-коли приїздити у гості, щоб «разом подивитися мультики».

Подарунок від народного депутата чекав на малечу й у місті Гірник – чудовий ігровий майданчик. На його відкритті парламентар побував особисто, щоб привітати всіх з чудовим святом – Міжнародним днем захисту дітей.

Яндекс.Метрика