Народний депутат Сергій Сажко привітав аграріїв округу з професійним святом

17.11.2017 Новости

Урочистості до Дня працівників сільського господарства пройшли в двох сільськогосподарських районах округу — Мар'їнському та Великоновосілківському.

У Мар’їнці для аграріїв підготували свято «Уклін земний працівникам землі», під час якого їх вітали представники влади, райкому та обкому профспілки працівників агропромислового комплексу та ін.

Найщиріші побажання здоров’я, добра та миру від імені Сергія Сажка аграріям району передала помічник народного депутата України Галина Попович. Вона вручила подяки та подарунки від нардепа передовикам агропромислової сфери Мар’їнського району, серед яких механізатор ТОВ Агрофірми «Світанок» Олег Першин, водій філії «Мар’їнська» ТОВ «Агрофірма «Агротіс», телятниця СТОВ ім. Тараса Шевченка Світлана Ширінська, механізатор вищої кваліфікації «ВП Донецький технікум ЛНАУ» Юрій Медведенко.

Також подяки за сумлінну працю та подарунки від народного депутата під час урочистих заходів у Великій Новосілці отримали одни з найкращих аграріїв району — комбайнер ДП «ДГ Забойщик» Віктор Ремель, комбайнер СВК «Завітнебажанський» Сергій Булгаков, комбайнер ПАТ «Макстрой» Микола Башарімов, комбайнер СФГ «Алчієв та сини» В’ячеслав Фалій.

«Низький уклін вам, хлібороби, тваринники, механізатори, фермери — всі, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ, працює не за страх, а за совість, розуміючи, наскільки важливі для всіх нас результати вашого труда. Міцного вам здоров’я, успіхів, поваги та належної підтримки з боку держави, добробуту та злагоди в кожній родині. Нехай щедрим буде врожай, а небо над головою — завжди мирним!», — передала вітання з професійним святом від Сергія Сажка аграріям помічник народного депутата.

Яндекс.Метрика