Народний депутат Сергій Сажко передав привітання працівникам культури округу

10.11.2017 Новости

У Селидовому урочистості з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва пройшли в актовому залі виконкому міськради.

Під час свята подарунки та подяки за багаторічну працю та великий особистий внесок в розвиток культури рідного краю від народного депутата отримали працівники будинку культури м. Селидове — директор Зітта Топіліна, керівник народного оркестру народних інструментів ім. Ф. Коровки Володимир Макєєв та керівник народного вокального ансамблю «Рябинушка» Юлія Турянська.

Здійснення творчих планів, здоров’я, добробуту, злагоди та мирного неба над головою всім, хто трудиться в сфері культури округу, від імені Сергія Сажка передала спеціаліст Селидівської громадської приймальні Олена Мінчукова. 

Вже традиційно до свого свята працівники культури підготували концерт за участі представників музичних шкіл Селидового, Гірника, Українська, будинків культури і клубів, народних ансамблів «Рябінушка» та «Горлиця», народного оркестру народних інструментів та інших.

Цього ж дня у Вугледарі пройшла святкова програма «Зажечь сердца — великое призвание», під час якої прозвучали найщиріші вітання робітникам культури та аматорам народного мистецтва.

Подарунки та подяки за сумлінну працю від народного депутата отримали директор Вугледарської міської бібліотеки для дітей Надія Тимашева, заступник директора з культурно-масової роботи Вугледарського міського культурно-дозвільного центру Любомира Бондаренко та керівник культурного центру ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» Віктор Чумаков.

Яндекс.Метрика