Народний депутат Сергій Сажко: «Жодне звернення від виборців не залишаю без уваги»

23.11.2018 Работа на округе

Дуже часто на особистий прийом до народного депутата України Сергія Сажка звертаються люди, які вже вичерпали майже всі можливості для вирішення своїх проблем. Вони розраховують на його підтримку, бо для них – це остання нагода змінити складну ситуацію на краще.

Так було з пенсіонеркою, 77-річною Ганною Іллівною Кільцовою, яка звернулася до народного депутата через заборгованість за пенсійними виплатами. Жінка вже давно живе сама: син, сестра і чоловік померли, а єдина онучка кілька років тому переїхала до Росії. Здоров’я підводить, тому у жовтні минулого року вона звернулася до Селидівського терцентру з проханням влаштувати її на проживання до стаціонарного відділення терцентру, що у м. Гірник. Там живуть самотні люди похилого віку, які залишилися без підтримки родичів. Згідно з порядком, 70% пенсії йшло на утримання пенсіонерки, 30% – залишались у неї. Але в квітні 2018-го Ганна Іллівна вирішила повернутися додому. А невдовзі виявилось, що пенсія на її ім’я так і продовжує надходити в неповному розмірі.

«Пенсія в мене мінімальна, тож отримувала всього 305 гривень, – розповідає пенсіонерка. – Як можна прожити на такі гроші? Дякувати сусідам, що допомагали».

Кілька місяців жінка не могла відновити виплати, тому й звернулася до народного депутата під час прийому громадян у м. Гірник. Після того, як Сергій Сажко взяв ситуацію під особистий контроль, питання вирішилося. Вже у листопаді Ганна Іллівна отримала пенсію в повному розмірі разом із заборгованістю. Про це вона розповіла сама, зателефонувавши помічникові народного депутата і щиро подякувавши Сергію Сажку за допомогу.

«Дуже добре, що нам вдалося вирішити цю проблему, – прокоментував ситуацію народний депутат. – Але навіть повний розмір пенсії навряд чи дозволить Ганні Іллівні жити гідно. Ціни ростуть, комунальні послуги стрімко дорожчають, тож державі давно пора суттєво переглянути порядок нарахування та розмір пенсійних виплат, щоб не прирікати тисячі українських пенсіонерів на злиденне життя».

На думку Сергій Сажка, не існує «маленьких» проблем, не вартих уваги: для виборців, які приходить до нього на особистий прийом, кожне питання – це життєво-важлива справа. Саме тому принципова позиція народного депутата – не залишати без уваги жодне звернення від громадян і намагатися по можливості допомогти кожному.

Яндекс.Метрика