Народний депутат привітав мешканців Катеринівки Мар’їнського району з Днем села

16.10.2017 Новости

В суботу, 14 жовтня в селі Катеринівка відсвяткували День села. Привітати земляків приїхав народний депутат України Сергій Сажко, який представляє Мар’їнський район в парламенті.

Перед початком святкових заходів він разом із сільським головою Володимиром Мелюсом відвідав сільську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, яка нещодавно відкрилася тут замість фельдшерсько-акушерського пункту.

«Відкриття Катеринівської амбулаторії — дуже гарна новина, — наголосив народний депутат. — Люди мають право отримувати якісні медичні послуги незалежно від того, живуть вони в мегаполісі чи в маленькому селі».

Основні заходи з нагоди 137-го дня народження села пройшли в центрі Катеринівки.

Спочатку всі бажаючи взяли участь у святковому молебні та хресному ході на честь свята Покрови, які провів настоятель Свято-Покровського храму протоієрей Роман (Афонін). А потім урочистості перемістилися до центру села.

Зі святом катеринівців щиро привітав народний депутат України Сергій Сажко.

Побажавши всім міцного здоров’я, добробуту, миру, взаєморозуміння та наснаги в подальшому розвитку рідного села, Сергій Миколайович передав сільській громаді сертифікат на придбання багатофункціонального друкувального пристрою для місцевої школи.

«Я знаю, що у вас є бажання й сили зробити улюблену Катеринівку ще більш затишною та гарною, — сказав він, звертаючись до учасників свята. — Ви завжди можете розраховувати на мою підтримку в цій справі».

Готувалися до свята всім разом, тому культурна програма була насиченою й дуже цікавою. У вестибюлі місцевої школи організували виставку-ярмарок виробів з гарбуза за найрізноманітнішими рецептами — від старовинних до сучасних. Ті ж, кому до вподоби спортивні розваги, мали змогу повболівати за шкільні команди під час волейбольного турніру. У сільському будинку культури пройшов концерт за участі місцевих самодіяльних артистів, а закінчився день народження села пізно ввечері дискотекою.

«Ми вдячні Сергію Миколайовичу за те, що він розділив з нами радість свята, — сказав Володимир Мелюс. — Впевнені, що й надалі не залишимося без його підтримки, бо слова нашого народного депутата ніколи не розходяться з ділом. Перевірено нами не раз».

Яндекс.Метрика