На колегії ДСНС Сергій Сажко подякував рятівникам за роботу в зоні АТО

24.02.2017 Законодательная деятельность

Сьогодні народний депутат України, голова підкомітету з питань цивільного захисту населення, попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики Сергій Сажко взяв участь у колегії Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Під час засідання присутні підбили підсумки роботи за 2016-й та обговорили завдання на перший квартал нинішнього року. Серед пріоритетних задач — реалізація Стратегії реформування Державної служби України, подальша співпраця з міжнародними організаціями стосовно надання міжнародної технічної допомоги, зміцнення матеріально-технічного забезпечення підрозділів ДСНС, продовження роботи з приведення нормативно-правової бази служби у відповідність до європейських стандартів та ін.

«Як голова підкомітету Верховної Ради я дуже вдячний рятівникам України за сумлінну працю, — сказав Сергій Сажко. — Окрема подяка від жителів міст та сіл мого прифронтового округу — Мар’їнки, Красногорівки, Новомихайлівки, Гірника за те, що від початку АТО, вже третій рік поспіль, ризикуючи життям, першими приходять на допомогу. Організовують пункти обігріву, забезпечують підвіз питної води, проводять розмінування територій. Тільки на минулий рік працівниками служби під час виконання завдань з гуманітарного розмінування територій Донецької та Луганської областей знешкоджено більше 47 тисяч вибухонебезпечних предметів, а значить врятовано сотні людських життів».

Народний депутат запевнив, що підкомітет з питань цивільного захисту населення, який він очолює, продовжить спільну роботу з ДСНС по законодавчому забезпеченню реформ, які проходять в службі.

Сергій Сажко побажав співробітникам служби подальших успіхів у роботі та висловив впевненість у тому, що безпека громадян і надалі залишиться головним пріоритетом їхньої діяльності.

 

Яндекс.Метрика