Юні танцюристи з Великої Новосілки отримають спеціалізований зал для занять

12.12.2017 Работа на округе

Облаштовують приміщення для хореографії танцювальному колективу «Карамельки» коштом районного культурно-оздоровчого комплексу, батьківського комітету та за підтримки народного депутата України Сергія Сажка.

Діти у віці від 4 до 10 років займаються танцями у «Карамельках» вже більше року. Колектив бере участь майже в усіх районних та селищних заходах, має подяку від відділу культури і туризму районної держадміністрації та диплом учасника відкритого регіонального свята традиційної культури «Різдвяні передзвони».

На жаль, приміщення, де проходять заняття, не було обладнане належним чином. Адміністрація Великоновосілківського культурно-оздоровчого комплексу придбала матеріали для ремонту підлоги та виготовлення навчально-хореографічних станків, батьки — покриття для підлоги. А ось на дзеркала, які є найнеобхіднішим елементом для повноцінних занять, грошей вже не вистачило.

Тому батьки та керівництво закладу звернулися по допомогу до народного депутата. Вже незабаром Сергій Сажко відвідав Велику Новосілку, щоб передати танцювальному колективу комплект дзеркал.

Вихованці та викладачі щиро подякували народному депутату за підтримку та запевнили, що докладуть всіх зусиль, щоб завжди радувати глядачів своєю майстерністю.

Яндекс.Метрика