Юні історики з Селидового їдуть на Всеукраїнську олімпіаду до Вінниці

11.04.2018 Новости

Участь місцевої команди у Всеукраїнському турнірі з історії стала можливою завдяки підтримці народного депутата Сергія Миколайовича Сажка

Зовсім недавно Селидівська міська збірна юних істориків під керівництвом викладача Катерини Савули святкувала перемогу – зайняте ІІІ місце в обласній олімпіаді. Але для п’ятьох селидівців, учнів ЗОШ №6, ця подія стала лише сходинкою до наступної мети: участі у Всеукраїнському турнірі юних істориків.

Старшокласники Владислав Нестеренко, Інна Пуфлер, Юлія Старкова, Владислава Шостак і Віталій Цимбал зустрінуться з найсильнішими командами країни 20-24 квітня у Вінниці.

«Ми ретельно готувалися до участі у турнірі і продовжуємо інтенсивні заняття до сьогодні, – розповіла вчителька історії, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №6 Катерина Савула. – Запрошення на захід такого рівня – вже успіх, але хлопцям і дівчатам дуже хочеться отримати гідний результат, показавши у Вінниці дійсно високий рівень знань».

Вчителька каже, що у складі команди – цілеспрямовані, впевнені у собі, орієнтовані на перемогу учні.

«Дуже хотілося, щоб вони мали змогу продемонструвати себе, набути певного досвіду в публічних дебатах (а саме такий формат має турнір юних істориків), – уточнила Катерина Володимирівна. – Але в організаторів є одна умова: проїзд, проживання та харчування оплачують самі учасники. На жаль, батьки наших учнів не в змозі заплатити такі гроші».

По допомогу викладачка історії та її команда звернулися до депутата Селидівської міської ради Ігоря Старика. А вже він передав прохання народному депутату України Сергію Сажку. І той не відмовив, взявши на себе всі фінансові витрати Селидівської команди юних істориків.

«Я знаю, що Сергій Миколайович багато уваги приділяє сфері освіти округу, – каже Катерина Савула. – Від свого імені та від імені батьків учнів хочу висловити велику вдячність за його небайдужість та постійну підтримку обдарованих дітей. Впевнена, що наша команда гідно виступить на турнірі – ми докладемо до цього всіх зусиль».

Звісно, юним селидівцям хотілося б і погуляти Вінницею, роздивитися це чудове місто, наробити гарних фото на згадку, але...

«Якщо так не буде, це означатиме одне: ми у фіналі, тому не маємо жодної вільної хвилинки, – посміхається вчителька. – І це стане найкращою нагородою за нашу працю».

Яндекс.Метрика