Із вдячністю за Перемогу

08.05.2017 Работа на округе

Напередодні 9 Травня — Дня Перемоги — народний депутат України Сергій Сажко привітав зі святом ветеранів, учасників бойових дій, які проживають на його окрузі.

У селищі Времівка Великоновосілківського району він відвідав ветерана Федора Микитовича Лінника.

До лав Червоної армії Федір Микитович був призваний наприкінці 1944 року ще зовсім юним хлопцем. Служив на Далекому Сході, після оголошення Радянським Союзом війни імперіалістичній Японії брав участь у бойових діях у складі 1629-го винищувально-протитанкового артилерійського полку 25-ї армії 1-го Далекосхідного фронту. Нагороджений орденом Слави ІІІ ступеню та медаллю «За перемогу над Японією».

«День Перемоги — святий для кожного з нас, — сказав, вітаючи ветерана з Днем Перемоги Сергій Сажко. — Щира подяка вам за чесно виконаний обов’язок перед Батьківщиною, за мирне небо над головою, і вічна пам’ять всім, хто віддав життя за майбутнє не тільки нашої країни, але й всієї Європи».

Народний депутат побажав здоров’я, добробуту та довгих років життя Федору Микитовичу, а також вручив йому квіти та подарунок з нагоди свята.

Цього ж дня Сергій Сажко особисто привітав та вручив подарунки ветеранам Великої Вітчизняної — учасникам бойових дій Михайлу Костянтиновичу Іванову (м. Селідове), Олексію Михайловичу Змановському (м. Новогродівка), Станіславу Савовичу Козинському (м. Гірник), Григорію Максимовичу Маловику (с. Карлівка), Геннадію Кутдусовичу Єфимову (м. Мар’їнка), Івану Олександровичу Ковалько (м. Красногорівка), Марії Олексіївні Ханіній (м. Вугледар), Костянтину Івановичу Челпану (с. Червона Поляна).

Всього на окрузі проживає 108 фронтовиків, всі вони отримали вітання, квіти та подарунки до свята від імені народного депутата Сергія Сажка.

Яндекс.Метрика