Є тільки одне бажання — нехай скінчиться ця війна

16.02.2018 Новости

Напередодні Дня виводу радянських військ з Афганістану народний депутат України Сергій Сажко відвідав бойових побратимів, які втратили на війні здоров’я, отримавши інвалідність, та родини загиблих воїнів-інтернаціоналістів.

Серед них — Марія Іванівна Мушинська, в якої афганська війна забрала найдорожче — сина. Сергій Кушнір загинув, прикриваючи відхід своїх товаришів.

Мама не відразу повірила у це, якийсь час ще сподівалася, що він, нехай у полоні, але живий. Однак сподівання не справдилися: загибель Сергія підтвердили його командири.

«Останній раз ми з Сергійком бачилися у Красноводську, за два місяці до його останнього бою, — згадує вона. — Загинув він 25січня 1986-го, всього два тижні не дожив до свого 22-го дня народження».

За мужність та героїзм Сергій Кушнір був нагороджений орденом Червоної зірки (посмертно).

«Ми не маємо права забувати наших бойових побратимів, і з глибокою пошаною схиляємо голови перед батьками і матерями, які виховали синів-героїв», — сказав Сергій Сажко.

«А в мене є тільки одне бажання, яке зрозуміють всі матері, — нехай скінчиться війна на Донбасі», — звернулася до народного депутата Марія Іванівна.

Наступного дня, 15 лютого Сергій Сажко взяв участь у святковій зустрічі ветеранів округу, цього разу вона відбулася у Селидовому. До речі, зустрічатися у День виводу військ з Афганістану в одному з населених пунктів округу запропонував саме він. Протягом трьох останніх років такі заходи вже пройшли у Великій Новосілці, Кураховому та Вугледарі.

«Зустрітися, обговорити нагальні проблеми, згадати тих, кого вже немає з нами, просто поцікавитися здоров’ям та справами побратимів… Такі зустрічі — чудова нагода для цього», — впевнений народний депутат.

Не відступив Сергій Сажко ще від однієї щорічної традиції: вітальні листівки та подарунки до пам’ятної дати отримали всі члени ветеранських організацій округу — ветерани з інвалідністю та родини загиблих воїнів-інтернаціоналістів.

Яндекс.Метрика