Дітям – ігровий майданчик, народному депутату – подяка від батьків та вчителів

25.04.2018 Работа на округе

З проханням допомогти облаштувати дитячий ігровий майданчик до народного депутата Сергія Сажка жителі округу звертаються досить часто. І він завжди намагається зарадити проблемі. Бо вважає, що дитина, де б вона не мешкала: у великому місті чи маленькому селі – має бути забезпечена всіма необхідними умовами для повноцінного розвитку.

За час своєї каденції Сергій Миколайович вже допоміг встановити більше 10 таких майданчиків в різних населених пунктах округу. Черговий нещодавно з’явився у Дачненській сільській школі. На його відкритті народний депутат побував особисто.

«У нас навчається більше 150 дітей, майже половина з них – учні початкової школи, – розповіла директорка закладу Валентина Трубчанин. — Звісно, їм дуже хочеться на перервах та у вільний від занять час десь відпочити, погратися з друзями».

Старенький ігровий майданчик у дворі школи був, але йому вже багато років, та й для такої кількості дітей він замалий.

«Ми звернулися по допомогу до народного депутата, і ось – маємо чудове місце для відпочинку дітлахів», – каже Валентина Григорівна.

Доки обладнання чекало на встановлення у шкільному дворі, маленькі учні без зупину питали вчителів, коли вже можна буде погратися? Воно ж все таке гарне, яскраве, новеньке – гойдалки, гірка, карусель… Тепер, коли майданчик змонтований, школярі не можуть дочекатися перерви, щоб побігти туди.

«Будь-яка дитина у селі може прийти до нас, щоб погратися, ми не обмежуватимемо доступ, – запевнила директорка. – Від імені колективу школи та батьків хочу щиро подякувати нашому народному депутату за такий чудовий подарунок».

Наступний ігровий майданчик цього тижня буде встановлений у дитячому садку «Світлячок», що у місті Українську. А найближчим часом на території округу планується обладнати ще 9 майданчиків для малечі.

Яндекс.Метрика