Державні вугільні підприємства отримають підтримку від Міністерства енергетики та вугільної промисловості

02.06.2017 Работа на округе

Про це заявив профільний міністр Ігор Насалик під час розширеної наради з керівниками вугільних підприємств Луганської та Донецької областей, яка пройшла у Вугледарі.

У шахтарському регіоні, який представляє у Верховній Раді народний депутат України Сергій Сажко, є багато проблем. Але найголовніше, що турбує людей, — це майбутнє місцевих вугільних підприємств. Найбільше люди хочуть знати, чи будуть працювати шахти та збагачувальні фабрики, бо саме від їхньої стабільної роботи залежить добробут кожної шахтарської сім’ї й всього регіону в цілому.

1 червня місто Вугледар Донецької області з робочим візитом відвідав міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик. Він провів розширену нараду на шахті «Південнодонбаська №1» за участі народного депутата України Сергія Сажка, міських та селищних голів, генеральних директори державних підприємств вугільної промисловості, директорів шахт, представників трудових колективів.

Міністр ознайомив присутніх з новою програмою реформування вугільної промисловості України, яка передбачає створення державного підприємства «Національна вугільна компанія». Він також повідомив, що на сьогоднішній день вже виділено 1 млрд гривень на розвиток вугільної галузі.

Але найголовніше, про що говорив міністр: міністерство надаватиме всебічну підтримку вугільній галузі, шахтарі отримуватимуть зарплату вчасно, без затримок і в повному обсязі, вугільні підприємства закриватися не будуть.

Після наради Ігор Насалик відповів на питання присутніх.

«Я дуже вдячний міністру за те, що виконав свою обіцянку та відвідав наш шахтарський край», — сказав Сергій Сажко.

Яндекс.Метрика